home

oferta

realizacje

nasi partnerzy

dlaczego aluminium

pobierz

kontakt

inspirowane przyszłością

Drzwi Aluminiowe

Aluminiowe drzwi z obustronnym panelem nakładkowy

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oryginalność oraz nieograniczone możliwości
w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. To wyjątkowo stabilne i odporne na odkształcenia drzwi aluminiowe. Wszystkie elementy konstrukcji oraz wypełnienie zostało zaprojektowane
w celu uzyskania najwyższych standardów.

Aluminiowe drzwi z obustronnym lub jednostronnym wypełnieniem nakładkowym szklanym

to spersonalizowane drzwi zewnętrzne łączące świetne parametry techniczne z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Kolekcja zawiera zdefiniowane wzory, z możliwością wykonania dowolnej grafiki.

Aluminiowe drzwi z panelem wsadowym

Drzwi aluminiowe zrobią wrażenie na każdym, kto będzie gościem w Twoim domu. Drywi y panelem wsadowzm  to wszechstronność zastosowania i jakość, która nie znajduje równych w swojej klasie cenowej. Ekonomiczne, praktyczne i świetnie zaprojektowane, a dodatkowo gwarantujące komfort i bezpieczeństwo.

Aluminiowe drzwi z jednostronnym panelem nakładkowym

Aluminiowe drzwi z jednostronnym panelem nakładkowym zapewnią funkcjonalne wejście do pomieszczeń biurowychi technicznych. Zaprojektowane i wykonane z dbałością
o najmniejszy szczegół, dostępne w szerokiej gamie kolorów, wykończeń, a także grubości skrzydeł ułatwią dobranie właściwego rozwiązania.

Aluminiowe drzwi z panelem wsadowym szklanym

Aluminiowe drzwi z panelem szklanym pozwolą stworzyć wyjątkową przestrzeń. Różne opcje wykonania oraz pełna gama wykończeń dają niezliczone możliwości kształtowania formy drzwi. Dopasowane elementy wykończeniowe podkreślają zalety szklanych powierzchni, czyniąc z nich atrakcyjny element wystroju wnętrz.

Aluminiowe drzwi z wypełnieniem płytą warstwową

Uniwersalne, praktyczne i dopasowane do każdego obiektu. Rozwiązanie idealne do pomieszczeń technicznych, niestanowiących odrębnego wejścia do budynku. Szeroka gama opcji dodatkowych – akcesoriów i kolorystyki oraz odrębna paleta kolorystyczna oklein drewnopodobnych.

Aluminiowe drzwi z paketem szybowym

Aluminiowe drzwi z pakietem szybowym to funkcjonalne wejście do pomieszczeń biurowychi, sklepowych lub technicznych. Nowoczesny i stabilny profil aluminiowy pozwalający na uzyskanie efektu jednej płaszczyzny ramy
i skrzydła od strony zewnętrznej po zamknięciu drzwi,
a bogata gama kolorystyczna palety RAL umożliwia dowolne kształtowanie aranżacji wnętrz.

home

oferta

realizacje

nasi partnerzy

dlaczego aluminium

pobierz

kontakt